+53
346,3 m²
pow. użytkowa
466,0 m²
pow. netto
47,7 m²
garaż
Zmień kolory
w projekcie
Ile pali
Twój dom?

projekt dostępny w 3 dni

 
 
Mam pytanie o projekt Zr5
 
*

+ dodaj plik

Poleć znajomemu projekt
 
Zr5 Rezydencja z poddaszem oraz garażem dwustanowiskowym i bogatym podziałem wnętrza
*
NOWOŚĆ!
 
PROJEKT Z KREDYTEM
Przyjazny Kredyt powstał w myśl idei:
oferta ma być bardziej korzystna dla klienta
Z500 niż dla banku.


W Twoim imieniu negocjujemy z 28 bankami
możliwie najkorzystniejsze warunki finanso-
wania budowy domu. Na początek dostaniesz
50% tańszy kosztorys i opiekę profes-
jonalenego doradcy.
*

+ dodaj plik

NOWOŚĆ!
 
STUDIO ADAPTACJI PROJEKTÓW
Podoba Ci się projekt ale chcesz
dopasować go do własnych potrzeb
lub zaadaptować do działki?


Studio Adaptacji powstało aby szybko
i łatwo załatwić formalności, zaadaptować
projekt lub wprowadzić zmiany w dobrej cenie.
*

+ dodaj plik

Zapytaj o kredyt

Jeżeli poszukujesz kredytu na budowę domu z projektu Zr5 Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca kredytowy skontaktuje się z Tobą. Dane z formularza nie będą przekazywane osobom trzecim i zostaną wykorzystane tylko do realizacji Twojego zapytania.
Imię i nazwisko:
e-mail:
telefon:
treść:
 
Parter 242,8 m²
Poddasze 103,5 m²
Zr5 Rezydencja z poddaszem oraz garażem dwustanowiskowym i bogatym podziałem wnętrza

Zr5 to nasza najnowsza propozycja rezydencji. Z zewnątrz przypomina projekt Zr2 jednak jego wnętrze jest całkowicie inne. Rezydencja doskonale nadaje się zarówno do celów komercyjnych jak i całorocznego zamieszkania.

Przestrzeń jaką oferuje wnętrze jest ogromna. Salon przypomina nieco ćwierć koła co nadaje mu panoramicznego wyglądu. Duże przeszklenia pozwalają na swobodne wpadanie promieni słońca i naturalne jego doświetlanie. Kuchnia posiada narożny barek oraz własną, podręczną spiżarkę. Na parterze znajdują się również trzy przestronne pokoje gościnne oraz gabinet do pracy. Dwie łazienki, spora pralnia oraz duży hol to dodatkowe zalety tego projektu. Dwustanowiskowy garaż zawiera własne pomieszczenie gospodarcze. Piętro to przestrzeń do wolnego zagospodarowania. Jest to świetne miejsce na stół do billarda, pokój gier czy prawdziwe kino domowe. Zr5 to nie tylko wyjątkowy budynek ale również cała jego otaczająca przestrzeń. Piękne, rozłożyste tarasy tworzą idealne miejsce do grillowania jak i odpoczynku w kolorowo urządzonym ogrodzie.

Zr5 to niezwykle przestronna rezydencja. Łączy w sobie urok wyszukanych dodatków z domieszką twórczych rozwiązań. Czy już wyobrażasz sobie siebie w tej wyjątkowej rezydencji? Oczami wyobraźni korzystasz z wszystkich jej wygód? Cieszysz się jej komfortem i przestrzenią? W takim razie nie czekaj dłużej! Już teraz złóż zamówienie na ten projekt i nie czekaj  realizacją swojego największego marzenia.

 
Powierzchnia użytkowa / netto 346,3 m² / 466,0 m²
Garaż 47,7 m²
Powierzchnia zabudowy 346,0 m²
Kubatura 1 166 m³
Wysokość 8,6 m
Kąt nachylenia dachu 32°
Powierzchnia dachu 520 m²
Minimalne wymiary działki szer.38,77m×dług.32,9m
 
 
Szacunkowa kalkulacja (netto) 747,67 tys. zł
Cena projektu (mur) 4 700 zł
 
 

Propozycje materiałowe

Ściany Gazobeton, ceramika, silikaty
Strop Betonowy gęstożebrowy Teriva
Dach Dachówka, blachodachówka

Minimalne wymiary działki


Pobierz obrys budynku w skali 1:500
 

Elewacje

 
 
 
Dokładamy wszelkich starań aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Gdy zauważysz błąd w działaniu serwisu lub nieścisłość w publikowanych materiałach (mimo, że wyklucza to podstawę do roszczeń względem z500) koniecznie zgłoś swoje uwagi lub sugestie ponieważ ciągle doskonalimy produkty, ofertę, serwis i usługi.